У ДБР пояснили, чому глава відомства досі не обраний

ДБР без керівника важко налагодити взаємодію з міжнародними правовими організаціями

У ДБР пояснили, чому глава відомства досі не обраний

Перший заступник директора Державного бюро розслідувань Олександр Бабіков в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чому глава ДБР досі не обраний.

"Проблема полягає в тому, що на даний час ще не утворено комісію з відбору директора ДБР. Відтак неможливо провести конкурс і підібрати відповідну кандидатуру. Саме це є однією з проблем, чому нам досить тяжко налагодити належну взаємодію перш за все з міжнародними правовими організаціями – тими партнерами, з якими мають вести перемовини як правило перші особи", - сказав він.

Читайте також: Справи проти суддів і поліцейських: у ДБР розповіли про складнощі

Популярні відео

На запитання, чому ми маємо вести діалог з міжнародними партнерами, Бабіков відповів:

"Тому що, коли йдеться про розслідування найскладніших кримінальних правопорушень, де залучаються офшорні компанії, міжнародні зв’язки, міжнародні компанії, їхні рахунки, необхідно отримати в першу чергу інформацію з банківських установ, відомості про нерухомість, рух коштів тощо. Якщо це будуть напряму контакти з аналогічними правоохоронними органами, це прискорить суттєво процес збору доказів".

Нагадаємо, раніше перший заступник директора Державного бюро розслідувань Олександр Бабіков в ефірі телеканалу "Україна 24" розкритикував люстрацію в Україні.

Джерело Україна 24 Теги