Буде велика перевірка - економіст пояснив, що мав на увазі Зеленський

Радник президента також спрогнозував, коли буде готова економічна стратегія

Буде велика перевірка - економіст пояснив, що мав на увазі Зеленський

20 жовтня під час виступу в парламенті президент Володимир Зеленський заявив, що протягом двох тижнів Кабмін оприлюднить результати проведеного аудиту держави. Також Зеленський заявив, що в країні повинна бути розроблена повноцінна стратегія розвитку до 2030 року. Радник президента з економічних питань Олег Устенко в ефірі каналу "Україна 24" пояснив, яким чином буде проводитися аудит і коли повинна бути розроблена стратегія.

"Аудит проводиться відразу за декількома напрямками. Йдеться про аудит всієї державної власності, наскільки ефективно вона управляється. Йдеться про наші надра, частина надр начебто і є, але водночас вона не використовується або використовується не в інтересах українських платників податків. Повинен також пройти аудит великих монополій, наприклад, "Нафтогазу", "Укрзалізниці", які начебто працюють в інтересах країни, але разом з тим ми не знаємо деталей роботи кожної окремо взятої компанії", - сказав економіст.

Читайте також: Опитування українців від Зеленського - політолог назвав важливий нюанс

Популярні відео

Радник президента розповів, як, на його думку, повинна розроблятися економічна стратегія.

"Що стосується економічної стратегії, то її не існує до 2030 року, тут більше йдеться не стільки про стратегію, скільки про візії. У більшості випадків за новітню економічну історію ми з вами бачили такі зрушення: "давайте розвивати цей сектор економіки, давайте той", це неправильно. Має бути комплексна стратегія, і вона важлива не тільки для того, щоб ми всередині країни чітко розуміли, куди рухаємося, але також це й сигнал для бізнесу, щоб він розумів, які напрямки економіки держава бачить більш перспективними. Від цього залежатиме їхня інвестиційна стратегія", - сказав Устенко.

Радник також спрогнозував терміни розробки такої стратегії.

"Наскільки я зрозумів, йдеться про декілька місяців для того, щоб ця стратегія була остаточно оформлена. У моєму розумінні це має бути готове до кінця цього року", - сказав Устенко.

Читайте також: Перестановка кадрів у Зеленського цілком імовірна - політолог назвав причини

Нагадаємо, раніше в ефірі телеканалу "Україна 24" народний депутат з фракції "Слуга народу" Олексій Устенко розповів, що аудит української держави дозволить владі зрозуміти, які державні підприємства можуть бути виставлені на приватизацію.

Джерело Україна 24 Теги