Перестановка кадрів у Зеленського цілком імовірна - політолог назвав причини

Володимир Фесенко зазначив, що зміни після виборів - "традиційна ситуація"

Перестановка кадрів у Зеленського цілком імовірна - політолог назвав причини

Найближчим часом в Офісі президента можливі перестановки. Про це повідомили кілька ЗМІ з посиланням на свої джерела. Політолог Володимир Фесенко в ефірі каналу "Україна 24" заявив, що вважає такі сценарії цілком ймовірними.

"Безумовно, кадрові перестановки можуть бути. Щодо Трофімова, чутки про те, що його можуть замінити як першого заступника керівника Офісу президента - такі чутки звучать уже кілька місяців. Тому, враховуючи, що зараз відбувається кампанія з місцевих виборів, якщо по деяких містах, за які відповідає Трофімов, результати виборів будуть незадовільними, і це визнає президент, тоді такий сценарій цілком вірогідний, я це не виключаю", - сказав політолог.

Читайте також: Аудит України: в "Слузі народу" пояснили заяву Зеленського

Популярні відео

Також експерт прокоментував можливе звільнення Юлії Ковалів з посади заступника керівника Офісу президента.

"Тимофій Милованов може прийти замість Юлії Ковалів як заступник керівника ОП, який відповідає за економічну політику. Такий сценарій теж можливий. Те, що такі зміни відбуваються після виборів, це досить традиційна ситуація", - сказав Фесенко.

Читайте також: Породжує нові питання — соціолог про опитування Зеленського

Зазначимо, що, за словами джерел "Української правди", на місце Сергія Трофімова може прийти Кирило Тимошенко, який займає зараз посаду заступника керівника Офісу президента. Самі Трофимов, Тимошенко і Милованов відповіли, що "чутки не коментують".