"Слуги народу" їдуть на Донбас: депутатка розповіла про цілі

Роксолана Підласа розповіла, що нардепи спатимуть у спальних мішках й житимуть у наметах

"Слуги народу" їдуть на Донбас: депутатка розповіла про цілі

Депутати від фракції "Слуга народу" поїхали на Донбас, візит був анонсований напередодні президентом Володимиром Зеленським. Про мету поїздки та про умови перебування розповіла нардепка Роксолана Підласа в ефірі каналу "Україна 24".

"На поїзді мало їхати 118 депутатів, я особисто не перераховувала, скільки дісталося. Окремих вагонів тут немає, просто купили квитки й сидимо у звичайному вагоні. Їдемо і 1-м, і 2-м класом, не було квитків в один клас", - розповіла нардепка.

Читайте також: "Ще довго не повернемо": Гордон дав прогноз щодо Донбасу

Популярні відео

За словами Підласої, особливих умов розміщення для депутатів не буде.

"Це робоча поїздка на два дні. Будемо знаходитися безпосередньо біля лінії розмежування, конкретні населені пункти ми, на жаль, не можемо називати. Але будемо жити, працювати разом з військовими, там, де вони живуть і сплять, тобто ніяких особливих умов для депутатів не буде створено. Якщо в спальному мішку - то в спальному мішку, якщо в наметі - то в наметі. У кожного підрозділу свої умови", - сказала депутатка.

Читайте також: Жителі Донбасу мають бути "очищені" – Кравчук про заяву Зеленського

Підласа зазначила, що нардепи планують спілкуватися як з військовими, так і з місцевими жителями.

"Будемо спілкуватися з місцевими жителями, які живуть біля лінії розмежування, і з військовими на передовій. Питання, які нас цікавлять, обговорюються в суспільстві, - це ставлення військових до розведення. Ми також хочемо показати, що режим тиші триває і що насправді можуть перебувати там на сьогодні й звичайні громадяни. Також хотілося б поговорити про те, яка, на думку жителів, межа амністії, хто може під неї підпадати, які проблеми їх хвилюють", - сказала Підласа.

Депутатка розповіла, що "є жорсткі умови від військових, всі повинні виконувати їхні вказівки", і подякувала військовим за те, що вони витрачають свій час на нардепів.

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" політичний аналітик Петро Охотін заявив, що нардепам буде корисно поїхати на Донбас.

Джерело Україна 24 Теги