Економіст щодо промови Зеленського: Наші чиновники — оптимісти

Зеленський зажадав від уряду план економічного розвитку на 10 років

Економіст щодо промови Зеленського: Наші чиновники — оптимісти

Президент Володимир Зеленський 20 жовтня виступив з промовою у Верховній Раді та зазначив, що чекає від уряду план економічної стратегії до 2030 року. Заяву президента прокоментував економіст Олег Пендзин в ефірі каналу "Україна 24".

"Насправді наші посадовці – оптимісти по посаді. Відповідно до оптимізму, вони мають своїми висловами, своєю поведінкою імпортувати оптимізм в серця українців. Що ми й побачили від президента – його величезне бажання зробити план, який буде жорстко виконуватися й наступними політичними діячами. Ми почули його бажання. Наскільки воно відповідатиме дійсності, українським реаліям – це питання друге", — сказав він. 

Читайте також: Треба говорити про плани: політолог розповів, що його здивувало в промові Зеленського

Популярні відео

Експерт пояснив, що Зеленський мав на увазі, коли йшлося про економічні вектори плану до 2030 року.

"У нас були періоди багатовекторності розвитку. Ми розвивалися і на Схід, і на Захід. Ми вже почули, що з нашими партнерами — і зліва, і справа — треба розмовляти та шукати спільну мову. З економікою ситуація така сама. Ми розуміємо, що розвиватися маємо не тільки в аграрний напрямок, який на сьогодні превалює в економіці України. А й розвивати індустріальний сектор. Так що це позитивний момент. Будь-яка багатовекторність і бажання отримувати дивіденди з різних напрямків — однозначно позитивне", — сказав він.

Раніше Володимир Зеленський заявив у своїй промові, що 120 народних депутатів зі "Слуги народу" поїдуть на Донбас.

 
Джерело Україна 24 Теги