"Україні вигідні світові проблеми": Ляшко дав поради щодо виходу з кризи

Олег Ляшко розповів, що має робити влада, щоб підняти економіку

"Україні вигідні світові проблеми": Ляшко дав поради щодо виходу з кризи

Для виходу України з кризи влада повинна вжити низку важливих заходів. Про це розповів лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі каналу "Україна 24".

"Для роботодавців потрібно робити сприятливий податковий клімат, щоб вони інвестували та забезпечували створення нових робочих місць. Те ж саме і з кредитуванням — треба радикально знижувати вартість кредитів для національного бізнесу. З тими дорогими кредитами, якими сьогодні користується національний бізнес, ми не можемо бути конкурентоспроможними, особливо в таких складних умовах. Потрібно максимально вливати кошти в економіку, запускати масштабні інфраструктурні проєкти", — сказав він.

Читайте також: "Ліки закупимо потім": в "Слузі народу" прояснили долю грошей з COVID-фонду

Популярні відео

Ляшко вважає, що зростанню економіки посприяє масштабне будівництво.

"Я підтримую будівництво доріг, але не коштом коронавірусного фонду, а коштом кредитування. У фонд повернути гроші, НБУ та уряд повинні забезпечити кредитування — масштабне будівництво доріг, інфраструктурних об'єктів, житла, портів, реконструкція залізниці, ЛЕП.

Для нас вигідні світові проблеми, тому що у нас в порівнянні з ними бідна економіка, нам є куди рости. Перетворити Україну в масштабне будівництво, в масштабний будмайданчик, це дасть вийти з найменшими втратами з корони", — сказав він.

Читайте також: На вагах є два варіанти — радник Зеленського про питання щодо Донбасу

Також Ляшко висловився про введення вільної економічної зони на Донбасі.

"Щодо економічної зони Донбасу. Так всю Україну потрібно перетворити на вільну економічну зону, не тільки Донбас! Повинна бути економічна зона, де буде комфортно інвесторам, незатишно рейдерам, грабіжникам, а для цього є суди, антикорупційні органи", — сказав він.

Раніше Ляшко критично висловився про одне з питань президента Володимира Зеленського до українців.

Джерело Україна 24 Теги