Опитування Зеленського: в "Слузі народу" сказали, яке питання не на часі

Ірина Верещук вважає, що на президента тисне Європа

Опитування Зеленського: в "Слузі народу" сказали, яке питання не на часі

Легалізація медичного канабісу в Україні є "передчасним питанням".

Про це заявила в ефірі телеканалу "Україна 24" народна депутатка від партії "Слуга народу" Ірина Верещук, коментуючи опитування українців, яке ініціював президент Володимир Зеленський.

"Я знаю, як вирішила питання Польща, там вони частково дозволили, але дискусії тривають. І не можна сказати однозначно, що в такій країні, як Україна, де безконтрольно продається все і вся, де правоохоронна система просто на лопатках перед фармасиндикатами, назвемо це так, які торгують оптом і в роздріб цілою країною, я маю на увазі наркотики, канабіс і так далі. Зараз, у такий момент, важливий для України, легалізувати канабіс - це питання передчасне. Потрібна дискусія - давайте обговорювати", - заявила "слуга народу".

Читайте також: "Диявол у деталях": експерт вказав на дивні речі в опитуванні Зеленського

Верещук вважає, що "на президента тисне і Євросоюз, ті люди, лобістські групи, які дуже хочуть, щоб у нас був легалізований канабіс".

Популярні відео

Нагадаємо, раніше лікар-онколог Андрій Гардашніков в ефірі телеканалу "Україна 24" виступив за якнайшвидшу легалізацію медичного канабісу, щоб полегшити страждання пацієнтів.

Президент Володимир Зеленський запропонував п'ять запитань, на які українці дадуть відповідь під час Всеукраїнського опитування 25 жовтня. Запитання такі:

1. Чи підтримуєте ви ідею довічного ув'язнення за корупцію в особливо великих розмірах?

2. Чи підтримуєте ви створення вільної економічної зони на території Донецької та Луганської областей?

3. Чи підтримуєте ви скорочення кількості народних депутатів до 300?

4. Чи підтримуєте ви легалізацію канабісу в медичних цілях - для зменшення болю у тяжких хворих?

5. Чи підтримуєте ви право України на використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом, для відновлення її державного суверенітету і територіальної цілісності.

Джерело Україна 24 Теги