У "Слузі народу" запропонували заміну Фокіну в ТКГ: ексміністр прокоментував

Костянтин Грищенко розкритикував ідею Олександра Качури

У "Слузі народу" запропонували заміну Фокіну в ТКГ: ексміністр прокоментував

Включення в українську делегацію в Тристоронній контактній групі народних депутатів замість звільненого першого заступника голови делегації Вітольда Фокіна не допоможе переговорам щодо Донбасу.

Про це заявив в ефірі телеканалу "Україна 24" ексміністр закордонних справ України Костянтин Грищенко, коментуючи відповідну пропозицію, яку озвучив нардеп від "Слуги народу" Олександр Качура.

"Це вкрай невиразна заява, вона свідчить про те, що ті, хто виступають з такою думкою, просто не розуміють, яким чином ведуться переговори. Для цього й існує поділ між законодавчою і виконавчою владою - виконавча веде переговори на основі директив, затверджених президентом, законодавча має можливість ухвалити або відхилити те, про що домовилися", - заявив колишній голова МЗС.

Читайте також: "Український план миру лежить на столі": Андрій Єрмак про переговори щодо Донбасу

Популярні відео

Як зазначив Грищенко, з російської сторони "щось не видно бажання когось залучати від парламентаріїв, хоча якби вони їх залучали, там би була повна дисципліна".

"Наш формат не здатний домовитися між собою ні про що. Зовсім не обов'язково мати заступників, перших заступників - це все "від лукавого". Є керівник делегації, повинні бути за напрямками ті, хто матимуть досвід, розуміння проблеми, і вміти артикулювати позицію. Для цього не потрібні десятки людей, які будуть між собою дискутувати. Де хто бачив, особливо у нас, депутатів, у яких єдина думка?" - пояснив він.

Читайте також: Все поставили з ніг на голову: Порошенко про переговори щодо Донбасу

Як відомо, раніше нардеп від "Слуги народу" Олександр Качура висловив переконання, що в роботі ТКГ щодо Донбасу повинні брати участь депутати Верховної Ради. За його словами, один з нардепів міг би замінити звільненого першого заступника голови української делегації в ТКГ Вітольда Фокіна.

Раніше член української делегації в ТКГ Сергій Гармаш в ефірі телеканалу "Україна 24" повідомив, що посади в ТКГ, з якої був звільнений Вітольд Фокін, більше не буде.