Звернення Зеленського до депутатів: політолог назвав головну тему

Олексій Якубін розповів, про що президент говоритиме з нардепами

Звернення Зеленського до депутатів: політолог назвав головну тему

Ключові позиції президента Володимира Зеленського у зверненні до Ради, яке заплановано на 20 жовтня, стосуватимуться коронакризи. Про це заявив політолог Олексій Якубін в ефірі каналу "Україна 24".

"Я думаю, що одним з ключових тез може бути питання, пов'язане з коронакризою і тим, що з нею пов'язано. Навіть саме звернення було перенесене за часом, планувалося його зробити у квітні, а тепер воно буде восени. Я думаю, що буде тема кризи через коронавірус і як з нею боротися, тим більше що завтра в парламенті в цілому коронакризовий порядок денний. Рада має проголосувати постанову, пов'язану з формуванням штабів по боротьбі з коронавірусом, і я так розумію, що навколо цього будуть ключові позиції (виступу президента - ред.)", — сказав він.

Читайте також: Зеленський повинен поставити крапки над "і" — експерт про опитування українців

Популярні відео

Також політолог назвав іншу тему, якої може торкнутися президент.

"Перемир'я на Донбасі, тому що це рефрен, про який президент часто згадує і в закордонних поїздках, і в поїздках по Україні. Можливо, ми щось почуємо по ситуації з подальшими кроками. Багато обговорювалося, що робити далі, з вересня говорилося про можливі обміни, про нові точки розмежування, але все це поки на стадії проєкту. Можливо, президент робитиме акцент на цих речах", — сказав він.

Раніше експерт вказав на дивні речи в опитуванні Зеленського.

Джерело Україна 24 Теги