"Порошенко і Меркель зробили диво": Луценко про угоди щодо Донбасу

Юрій Луценко вважає, що Мінські угоди дали Україні час для створення армії

"Порошенко і Меркель зробили диво": Луценко про угоди щодо Донбасу

Мінські угоди дозволили Україні створити боєздатну армію, і в той час іншого виходу не було.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" сказав колишній міністр внутрішніх справ, ексгенпрокурор Юрій Луценко.

"Я вважаю, що Порошенко і Меркель, частково Олланд, тоді зробили диво Господнє для України. Тому що між Іловайськом і Києвом був один батальйон. Мінські угоди врятували Україну і дали їй можливість, час створити армію. Точно так же, коли араби притиснули ізраїльтян до моря, вони виторгували кілька місяців перемир'я і підготувалися до війни", - сказав політик.

Читайте також: Мінськ вичерпав себе - в "Слузі народу" зробили заяву щодо Донбасу

Популярні відео

Відповідаючи на слова ведучого про те, що зараз Мінські домовленості критикуються, Луценко сказав, що іншого варіанту тоді не було.

"У Мінських угодах немає ніякої капітуляції. Дипломатія і політика - це мистецтво можливого. Іншого варіанту в ту страшну ніч не було. Крім того, всі ці закони, які ухвалювалися в парламенті - про особливий статус, перехідні положення - це все були дипломатичні ігри для того, щоб затягнути час і дати можливість побудувати армію", - сказав Луценко.

Читайте також: Переговори щодо Донбасу не можна переносити з Мінська — експерт назвав причини

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" віцепрем'єр-міністр з питань тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявив, що Росія сама себе загнала в пастку з Мінськими домовленостями.

Теги