"Небезпечна історія": Луценко про одне з питань від Зеленського

Юрій Луценко вважає, що з'явиться ризик поділу людей на "три сорти"

"Небезпечна історія": Луценко про одне з питань від Зеленського

Вільна економічна зона на Донбасі несе ризик розколу між громадянами України.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" сказав колишній міністр внутрішніх справ, колишній генпрокурор Юрій Луценко, коментуючи ініціативу президента Володимира Зеленського про опитування населення.

"Це дуже небезпечна історія. Що таке Донбас? Який, підконтрольний Україні чи ні? В опитуванні це не вказано. Навіщо їх (зони - ред.) створювати? У 2000-х роках під стимулювання економіки та залучення інвестицій створили кілька вільних економічних зон. З семи реально працювала одна в Донецьку", - сказав політик.

Читайте також: "Диявол у деталях": експерт вказав на дивні речі в опитуванні Зеленського

Популярні відео

На думку Луценка, підприємці будуть поставлені в нерівні умови, що може привести до розколу серед громадян України.

"Чому підприємець з Івано-Франківська, який, наприклад, шиє сорочки, повинен платити податки, а точно такий же в Краматорську - а до лінії фронту там дуже далеко - не повинен? У чому питання? Ви розумієте, що люди почнуть знову ділитися на 1-го, 2-го і 3-го сорту, як колись було? Порошенко говорив про те, що після звільнення Донбасу всі податки будуть спрямовані на відновлення Донбасу, так можна ставити питання. Але не платити всьому Донбасу в той час, як вся країна платитиме і утримуватиме весь державний апарат..." - сказав Луценко.

Читайте також: Опитування Зеленського: експерт розкритикував вільну економічну зону на Донбасі

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" радник президента з економічних питань Олег Устенко розповів, як повинна працювати вільна економічна зона на Донбасі.

Джерело Україна 24 Теги