"Диявол у деталях": експерт вказав на дивні речі в опитуванні Зеленського

Соціолог Андрій Єременко вважає, що деякі питання потребують додаткового пояснення

"Диявол у деталях": експерт вказав на дивні речі в опитуванні Зеленського

Опитування українців, яке ініціював президент Володимир Зеленський під час місцевих виборів 25 жовтня, не має відношення до соціології, формулювання деяких питань викликають великі сумніви.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" соціолог Андрій Єременко.

"Те, що відбувається, не має відношення до соціології. З позиції соціології формулювати це потрібно абсолютно по-іншому, починаючи з того, що соціологія передбачає вибірку, а не заповнює той, хто захоче. Соціологія передбачає вивчення різних соціальних груп, різні варіанти, а в оприлюднених анкетах немає навіть позначення статі. Велика кількість людей - це не гарантія", - заявив він.

Читайте також: Довічне за корупцію: в "Слузі народу" пояснили, чи реальна ідея Зеленського

Популярні відео

Коментуючи питання щодо легалізації медичного канабісу, експерт зазначив:

"Диявол в деталях. Наприклад, зараз в Україні абсолютно легальна велика кількість наркотиків, у сфері анестезії багато речовин. Є процедура, при якій легально виписуються наркотики. Ми не знаємо, як буде з канабісом - будуть його виписувати як наркотики в медицині, чи продавати як алкоголь. Як можна голосувати "так" або "ні", не розкривши питання?"

Читайте також: Зеленський повинен поставити крапки над "і" - експерт про опитування українців

Питання про Будапештський меморандум Єременко назвав самоочевидним, оскільки українська дипломатія за будь-якої відповіді українців "буде робити те, що робить, вона і так працює по максимуму".

"Тому мені здається, що це технологія з активізації доведення виборців до дільниць і спроба президента стати знову керівником держави. Ми знаємо, що потрібно посилювати вплив", - резюмував експерт.

Нагадаємо, політолог Олександр Солонтай в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, хто може профінансувати опитування українських виборців на місцевих виборах.

 
Джерело Україна 24 Теги