Зеленський отримав важливий козир на переговорах з Путіним – "слуга народу"

Нардепка пояснила, чим важливе ініційоване Зеленським опитування виборців

Зеленський отримав важливий козир на переговорах з Путіним – "слуга народу"

Президент Володимир Зеленський отримав новий козир у переговорах з російським лідером Володимиром Путіним, піднявши питання щодо гарантій безпеки України в рамках Будапештського меморандуму.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла народна депутатка від "Слуги народу" Галина Янченко, коментуючи ініційоване Зеленським опитування українських виборців, де одне з питань стосується Будапештського меморандуму.

"Будапештський меморандум – необґрунтовано забута угода. Чомусь усі 5 років Україна завжди намагалася грати на полі мінських домовленостей, які не були в інтересах України укладені, і в "нормандському" форматі. Причому Путін завжди шантажував Україну, шантажував українських президентів, що Росія хоче так – або підписуйте, або ні", - зауважила Янченко.

Читайте також: Україну обдурили — Кравчук про важливу міжнародну угоду

Популярні відео

На думку нардепки, опитування українців 25 жовтня може вплинути на ситуацію:

"Зеленський – перший, хто використав цей козир: я представляю народ України, у народу України така точка зору, тому я інакше не можу. Фактично, це опитування буде черговим козирем у міжнародних переговорах. Плюс залучення Великої Британії і США в питання врегулювання ситуації на Донбасі".

Читайте також: Опитування від Зеленського: в "Слузі народу" і "ЄС" посперечалися про одне з питань

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський запропонував провести всеукраїнське опитування в рамках місцевих виборів 25 жовтня. Одне з питань: "Чи підтримуєте ви право України на використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом, для відновлення її державного суверенітету і територіальної цілісності".

Водночас, перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук в ефірі телеканалу "Україна 24" пояснив, що результати опитування юридичної сили не матимуть.