Захворів Тищенко й не тільки: у Раді все більше нардепів з СOVID-19

Євгенія Кравчук розповіла, скільки хворих на коронавірус нардепів у "Слузі народу"

Захворів Тищенко й не тільки: у Раді все більше нардепів з СOVID-19

Нардеп Микола Тищенко заразився коронавірусом. Подробиці розповіла в ефірі каналу "Україна 24" нардепка, заступниця голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук.

"Наскільки я знаю, він (Тищенко - ред.) тільки сьогодні отримав позитивний результат. І добре, що він відразу про це повідомив. Судячи зі спілкування в наших внутрішніх чатах, він відчуває себе нормально, але позитивний тест — це позитивний тест тому, звичайно, він буде на самоізоляції та спостерігатиме за симптомами", — сказала вона.

Читайте також: Голова Харківської ОДА поставив крапку у концертному скандалі з Поляковою

Популярні відео

Кравчук повідомила, що захворіли ще двоє депутатів з фракції "Слуга народу".

"Вчора ще двоє моїх колег отримали позитивні тести. Один з них — це голова комітету, тому ситуація напружена. Це підкреслює, що велика кількість соціальних контактів — це, безумовно, ризик для людей. Народні депутати за родом своєї діяльності постійно контактують з великою кількістю людей, тому серед них відсоток тих, хто хворіє або перехворів, у кілька разів більший, ніж у середньому по країні.

В "Слузі народу" всього 10 чи 11 хворих. Але хтось отримав вже негативні тести та одужав, а хтось отримав "плюсик" буквально вчора. Тому кількість постійно змінюється", — розповіла вона.

Раніше нардеп з фракції "Слуга народу", голова Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький розповів, де в Україні працюють над вакциною від коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги