"Слуга народу" Качура відповів на "5 запитань Зеленського"

Поки не всі питання озвучив президент, заявив нардеп

"Слуга народу" Качура відповів на "5 запитань Зеленського"

Народний депутат із фракції «Слуга народу» Олександр Качура в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів, як він ставиться до двох питань з опитування, оголошених президентом Володимиром Зеленським, та ще трьох, які з’явилися в ЗМІ.

«Я обов’язково візьму участь в опитуванні. Я для себе визначився ще раніше. Я прочитав багато аналітичних статей успішних кейсів, коли території, які страждали від агресії в інших країнах, руйнувалися - вони за допомогою таких економічних зон відновлювалися. Нам треба зробити сприятливі умови, щоб розвивався регіон, який постраждав. Якщо буде підконтрольна територія розвиватися, то ми швидше зможемо інтегрувати непідконтрольну територію та повернути її. Якщо говорити щодо першого питання (президента – ред.), я вважаю це абсолютно доцільним. На жаль, у нас надвисокий рівень корупції, тому треба вводити жорсткі заходи хоча б на тимчасовій основі. Ми рахували з юристами щодо значних корупційних злочинів (за які треба давати довічне – ред.), це будуть значні суми – від 7,5 млн грн», - заявив нардеп.

Читайте також: Кравчук розповів, коли можливий референдум щодо статусу Донбасу

Популярні відео

На запитання ведучого, чи треба скоротити кількість народних депутатів до 300, Качура відповів ствердно.

«Я вважаю, що це правильно. І ми вже розпочали процес скорочення кількості народних депутатів. Я вважаю, що краще хай буде 300 спартанців, ніж 450 дармоїдів. Ми виконуємо в цьому випадку волю народу. Я не знаю, чи буде (в опитуванні президента – ред.) стояти це питання, але запит у суспільстві на це є», - зазначив політик.

Питання про дозвіл на вживання канабісу у медичних цілях нардеп назвав «складним питанням».

«У нас є цілий тіньовий ринок. Я знаю деякі випадки, коли це необхідно для окремих категорій громадян, це дуже спрощує їхнє життя, біль. Треба підходити обережно до цього питання й пояснювати людям, що це таке та для чого потрібно. На мій погляд, це питання зараз не на часі. Цього року точно», - розповів Качура.

Запитання про те, чи підтримуєте ви право України на використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом, він назвав «риторичним».

«Зараз те, що було начебто в якихось телеграм-каналах… Поки що немає питань, озвучених президентом. Тільки він буде озвучувати питання, які у нього є. А ті питання, які озвучені (15 жовтня – ред.), вони не зовсім, на мій погляд, можуть відповідати тим питанням, які озвучує президент», - наголосив нардеп.

Читайте також: Москаль пояснив, навіщо владі закон про референдум 

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук висловив свою думку з приводу питання від президента Володимира Зеленського про те, чи потрібна на Донбасі вільна економічна зона.