Опитування Зеленського - політолог назвав економічну зону на Донбасі важливим інструментом

Володимир Фесенко вважає, що створення економічної зони в Донецькій і Луганської областях сприятиме реінтеграції територій

Опитування Зеленського - політолог назвав економічну зону на Донбасі важливим інструментом

Створення вільної економічної зони на Донбасі - це один з інструментів реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" сказав політолог Володимир Фесенко, коментуючи опитування з п'яти питань в день виборів 25 жовтня.

"Це один з інструментів, їх багато, і це не головний, реінтеграції цих територій в правове та економічне поле України. Чому саме там, а не в Чернігівській області або на Закарпатті і так далі? Це, за задумом, інструмент економічного відновлення. Спеціальний економічний статус повинен сприяти залученню інвестицій, більш швидкому розвитку цих територій.

Це дійсно інструмент економічної та політичної реінтеграції. В цьому головний сенс цієї ідеї. А далі вже нюанси, як це буде зроблено, в яких формах, які будуть правові статуси. Я позитивно ставлюся до цієї ідеї, але потрібно ретельно працювати саме над правовим форматом", - сказав Фесенко.

Читайте також: Кравчук розповів, коли можливий референдум щодо статусу Донбасу

Популярні відео

На питання, чи не буде пов'язано створення такої зони зі сплеском корупції, Фесенко відповів, що в Україні і без того корупція всюди, навівши в приклад вільну економічну зони в Криму під час початку російської окупації в 2014 році, коли ситуацією скористалися "як українські, так і російські ділки".

Читайте також: Москаль пояснив, навіщо владі закон про референдум 

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук висловив свою думку з приводу питання від президента Володимира Зеленського про те, чи потрібна на Донбасі вільна економічна зона.

Джерело Україна 24 Теги