Російська вакцина для українців - "слуга народу" зробив нову гучну заяву

Олександр Качура зазначив, що Україна безпосередньо не може купувати вакцину у Росії та запропонував вихід

Російська вакцина для українців - "слуга народу" зробив нову гучну заяву

Нардеп від фракції "Слуга народу" Олександр Качура в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що Європа може стати посередником в отриманні Україною російської вакцини від коронавірусу COVID-19.

"Я погоджуюсь з міністром (очільником МОЗ Максимом Степановим – ред.), який сказав, що ми повинні спиратися на те, що буде рекомендовано ВООЗ. Якщо буде будь-яка вакцина – японська, ізраїльська, якась інша – ми повинні будемо в першу чергу думати про здоров’я українських громадян", - заявив "слуга народу".

Читайте також: Російські вакцини вже везуть в Україну - відомий лікар

Нардеп заявив, що Україна напряму не може купувати вакцину в Росії, "тому що у нас є закон про торгівлю з державою-агресором, тобто ми не можемо зараз переступити через норму закону".

"Я думаю, європейці нам будуть з радістю в цьому допомагати і перевіряти якість вакцин, які будуть з будь-яких країн походження. Європейці, або будь-яка країна в цьому випадку можуть бути посередником", - сказав Качура.

Нардеп уточнив, що поки не сертифікована жодна вакцина.

Читайте також: "Звучить смішно": Гордон пояснив, що не так з російською вакциною від коронавірусу

Популярні відео

Нагадаємо раніше народний депутат від фракції "Слуга народу" Олександр Качура в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив про можливість закупівлі Україною російської вакцини від COVID-19. Нардеп уточнив, що це його особиста позиція, яка відрізняється від думки Офісу президента і МОЗ.

Джерело Україна 24 Теги