Прийняти нинішній законопроект про банки неможливо— нардеп від "Слуги народу"

Депутат Олександр Качура вважає, що пандемія коронавірусу завадить прийняттю законопроєкту про банки

Прийняти нинішній законопроект про банки неможливо— нардеп від "Слуги народу"

Законопроєкт про банки, який розглядається у Верховній Раді, потрібно замінити іншим, аналогічним за змістом. Про це заявив народний депутат від фракції "Слуга народу" Олександр Качура в ефірі каналу "Україна 24".

"Частина депутатів законодавчим спамом хоче заблокувати прийняття законопроєкту ("антиколомойського "- Ред.), І я особисто вважаю, що сумнівно прийняття саме цього законопроєкту в цілому. Це зробити буде неможливо, кілька місяців треба буде провести в залі. В умовах пандемії коронавірусу неможливо буде провести потрібну кількість засідань. Проте допомога МВФ ми отримаємо, але потрібно розробляти інший план, можливо, розглянути інший законопроєкт, аналогічний за змістом, проголосувати за основу і в цілому, про що я говорив і раніше відносно нинішнього законопроєкту", — сказав він.

Нагадаємо, закон, який забороняє повертати націоналізовані банки їх колишнім власникам або виплачувати компенсації, був прийнятий парламентом в першому читанні. Однак після цього депутати подали в нього більше 1600 правок.

Теги