Британію запросили допомогти боротися за Крим — в МЗС озвучили подробиці

Заступниця Дмитра Кулеби розповіла, що собою являє Кримська платформа

Британію запросили допомогти боротися за Крим — в МЗС озвучили подробиці

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба запропонував Великій Британії приєднатися до нового міжнародного майданчика під назвою Кримська платформа. Перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова розповіла в ефірі каналу "Україна 24", що собою являє ця платформа.

"Мова йде про консолідацію міжнародних зусиль, коли не ми чекаємо, що ж нам порадять, а коли ми самі як держава ініціюємо той формат, на який запрошуємо країни. Платформа — це така екосистема заходів, зусиль, з метою якої кілька завдань - консолідувати позицію, систематизувати те, що вже зроблено, а також продовжити та ініціювати нові формати, зокрема проведення Кримського саміту в 2021 році.

Ми запрошуємо приєднуватися до цього саміту і до декларації, яку ми зараз розробляємо, яка буде фактично фіксувати фундаментальні речі політики невизнання окупації Криму", — сказала вона.

Читайте також: З Кримом немає визначеності - політтехнолог про те, чи чекати Україні великої війни

Популярні відео

Читайте також: Окупація Криму: екснардеп пояснив, у чому була головна проблема України

Раніше голова МЗС Дмитро Кулеба заявив, що мова йде про міжнародний майданчик, який консолідує спільні зусилля з виведення військ Росії з Криму і виходу її адміністрації. Велика Британія ще не відповіла на заклик Кулеби.

Також нагадаємо, що поточного тижня президент України Володимир Зеленський побував з візитом у Великій Британії, де підписав декілька угод, серед яких угода про вільну торгівлю та стратегічне партнерство.

Джерело Україна 24 Теги