"Це не друга хвиля": Тимошенко дала тривожний прогноз щодо коронавірусу

На думку Тимошенко, в Україні "неправильна організація протидії вірусу"

"Це не друга хвиля": Тимошенко дала тривожний прогноз щодо коронавірусу

З настанням осінньо-зимового періоду Україну чекає зростання захворюваності на коронавірус, збільшиться кількість важких випадків COVID-19.

Такий прогноз зробила в ефірі телеканалу "Україна 24" лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

"Ви знаєте, що кажуть про другу хвилю? А це не друга хвиля, реально. Це просто осінньо-зимовий період. Пам'ятаєте - коли починається сніг, то для міста це завжди несподіванка? Так ось, друга хвиля - це не друга хвиля, це осінньо-зимовий період, коли всі хвороби, вірусні, бактеріальні, загострюються. І тому нам зараз негайно потрібно готуватися до того, що будуть ускладнення, і буде дуже серйозна хвиля захворюваності. Немає ультрафіолету, немає сонця, віруси й бактерії стають більш активними, агресивними, і викликають більш серйозні захворювання в більш серйозному обсязі", - заявила вона.

Читайте також: Коронавірус може мати нетипові симптоми — лікарка назвала ознаки

Популярні відео

Тимошенко зазначила, що вона "як прем'єр-міністр проходила всі ці етапи".

"Хочу сказати, що в нашій країні сьогодні неправильна організація протидії вірусу, неправильне надання допомоги людям. Друге місце в Європі за смертністю і з 47 країн на 45 місці за кількістю проведених тестів. І ми увійшли до п'ятірки всіх країн світу за приростом захворюваності, це сигнал", - додала політикиня.

Читайте також: Порошенко і не тільки: одразу кілька нардепів захворіли на коронавірус

Нагадаємо, лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла про перенесений коронавірус COVID-19 і закликала українців серйозно ставитися до свого здоров'я.

Джерело Україна 24 Теги