Прямі переговори з Путіним: ексміністр застеріг Зеленського від помилки

Наївно думати, що Путін хоче закінчити війну, вважає Огризко

Прямі переговори з Путіним: ексміністр застеріг Зеленського від помилки

Ексглава МЗС України Володимир Огризко в ефірі телеканалу «Україна 24» прокоментував заяву президента України Володимира Зеленського про прямі перемовини з президентом Росії Володимиром Путіним.

«Безумовно, можна й потрібно ставити ці питання (повернення українських моряків, гуманітарні складнощі кримчан тощо – ред.) на всіх форматах. Мабуть, нашому президенту здається, що, поговоривши й заглянувши в очі Путіну, він там зможе щось побачити й почути. Я думаю, що це просто труднощі зростання, тому що побачити й почути там нічого не можна, крім бажання дезорієнтувати ситуацію в Україні, крім бажання зробити Україну слабкою та залежною. Поки що наш президент у це не вірить і думає, що Путін хоче закінчити війну. Думаю, що це наївно, але час візьме своє», - заявив Огризко.

Читайте також: "Не уявляю, що Путін поїде": ексміністр дав прогноз щодо "нормандської зустрічі"

Він також розповів, чи можлива зустріч у «нормандському форматі» до кінця року.

«Давайте логічно розмірковувати, що є передумовою зустрічі з російського боку – це поступки України. Якщо ми підемо на поступки, то, безумовно, зустріч відбудеться, якщо ми на поступки не підемо – зустрічі не буде», - зазначив ексміністр.  

Популярні відео

Раніше президент Володимир Зеленський в інтерв'ю виданню Politico Europe заявив, що без діалогу з Росією неможливо буде зупинити війну і повернути всі українські території.

Читайте також: Спочатку кордон, потім вибори — Єрмак про план щодо Донбасу

Раніше очільник Офісу президента Андрій Єрмак в ефірі телеканалу "Україна 24" повідомив, що Україна зацікавлена в якнайшвидшому проведенні зустрічі лідерів "нормандської четвірки" заради ухвалення "конкретних рішень" щодо Донбасу.