"Зеленський про все знав": ексглава "Укроборонпрому" пояснив свою відставку

Айварас Абромавичус зазначив, що реформи в концерні продовжать його колеги

"Зеленський про все знав": ексглава "Укроборонпрому" пояснив свою відставку

Ексгенеральний директор концерну "Укроборонпром" Айварас Абромавичус в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів про причини свого звільнення з посади.

Коментуючи указ президента Володимира Зеленського про свою відставку, підписаний 6 жовтня, Абромавичус зазначив:

"Це запланована подія. Я майже три місяці про це говорив. Очікував цей указ президента трохи раніше. Дуже дякую, що він був опублікований сьогодні. Зберігається спадкоємність у нашій команді, у нашій компанії. З самого початку я казав це минулого року, що я захожу на цю посаду лише на два чи три місяці. Але потім почався COVID-19, і дуже негарно було завершувати кар'єру в "Укроборонпромі" під час коронавірусу".

Читайте також: Безнадійна ситуація у ВПС - експерт розповів, на чому літають українські пілоти

Популярні відео

За його словами, зараз ситуація на підприємствах концерну "трохи стабілізувалась".

"Стало краще, ніж з початку року, тому все було заплановано, президент про все знав. Керівництво Офісу президента теж про все знало. Ми домовлялись з самого початку, що я з командою починаю реформи, а вже мої колеги будуть ці реформи продовжувати", - пояснив ексглава "Укроборонпрому".

Раніше генеральний секретар Незалежного антикорупційного комітету з питань оборони Олена Трегуб в ефірі телеканалу "Україна 24" заявила, що відставка Айвараса Абромавичуса з "Укроборонпрому" ставить під загрозу реформу оборонної промисловості.

Джерело Україна 24 Теги