В "Слузі народу" накинулися на Кравчука через Фокіна

Фокіна звільнили не за конкретне висловлювання, заявила нардепка

В "Слузі народу" накинулися на Кравчука через Фокіна

Народна депутатка з фракції «Слуга народу» Роксолана Підласа в ефірі телеканалу «Україна 24» розповіла про відставку Вітольда Фокіна з посади заступника голови української делегації в Тристоронній контактній групі.

«Фокіна звільнили не за конкретне висловлювання про те, що немає війни з Росією, а за те, що він систематично висловлює свою приватну позицію, яка чомусь відрізняється від позиції офіційної делегації в ТКГ. Навіщо його призначили – це теж питання. Запропонував його призначити Кравчук, хоча зараз він відхрещується від цього й говорить, що він його не пропонував», - заявила нардепка.

Читайте також: "Засуджую": Кравчук відреагував на скандальну заяву Фокіна

За її словами, саме Кравчук несе відповідальність за призначення Фокіна членом делегації в ТКГ.

«Зараз Кравчук каже, що він не знав про такі позиції Фокіна, хоча мені це видається достатньо сумнівним. Я думаю, це неодноразово лунало на закритих засіданнях української делегації в ТКГ. Я думаю, що співбесіди (Зеленського з Фокіним перед призначенням в ТКГ – ред.) могло не бути і він був делегований Кравчуком. Якщо ми довіряємо Кравчуку як голові делегації, то, я думаю, ми можемо довіритись його вибору кадрів», - зазначила Підласа.  

Популярні відео

Читайте також: Фокін вирішив піти сам - Тищенко про зміни в ТКГ щодо Донбасу

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський підписав указ з питань делегації України для участі в ТКГ. Цим документом Вітольд Фокін виведений зі складу делегації України в ТКГ і звільнений від виконання обов'язків першого заступника голови делегації.

Раніше Фокін запропонував організувати вільну економічну зону на Донбасі, а також оголосити загальну амністію, провести вибори, вирішити питання особливого статусу ОРДЛО. Також Фокін хоче бачити на Донбасі миротворців ООН