Фокін вирішив піти сам - Тищенко про зміни в ТКГ щодо Донбасу

Як пояснив нардеп, Фокін "не витримав агресивних настроїв"

Фокін вирішив піти сам - Тищенко про зміни в ТКГ щодо Донбасу

Заступник голови української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Вітольд Фокін сам вирішив піти зі своєї посади.

Про це заявив в ефірі телеканалу "Україна 24" народний депутат з "Слуги народу" Микола Тищенко.

"Він (Фокін - ред.) людина з досвідом, професійна, але ви ж розумієте, що сучасна політика тільки для сильних і молодих людей, які вміють витримувати всі напасті й перипетії сучасної політики. Я тримаю удар, я прийшов за своїм серцем, і я хочу змін не тільки на словах, але і на ділі!" - заявив нардеп.

Читайте також: Переговори щодо Донбасу: учасникам висунули жорстку вимогу через Фокіна

Коментуючи зміни в складі ТКГ, "слуга народу" зазначив:

"Вітольд Фокін сам вирішив піти з ТКГ. Ви не забувайте, що йому 87 років, і він просто не витримав цього натиску, агресивних настроїв".

Популярні відео

Також Тищенко прокоментував свій вступ до складу міжфракційної групи "Шлях додому".

"Це група депутатів, яка підтримує президента, ідеї миру, територіальної цілісності України. Люди, які готуватимуть парламент до ухвалення важливих рішень з тих домовленостей, які будуть у нормандському форматі. Ми беремо справу в свої руки", - сказав він.

Читайте також: Все поставили з ніг на голову: Порошенко про переговори щодо Донбасу

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський підписав указ з питань делегації України для участі в ТКГ. Цим документом Вітольд Фокін виведений зі складу делегації України в ТКГ і звільнений від виконання обов'язків першого заступника голови делегації.

Раніше Фокін запропонував організувати вільну економічну зону на Донбасі, а також оголосити загальну амністію, провести вибори, вирішити питання особливого статусу ОРДЛО. Також Фокін хоче бачити на Донбасі миротворців ООН

Джерело Україна 24 Теги