Коронавірус у Раді: в "Слузі народу" пояснили, як працюватимуть нардепи

Впродовж місяця планується лише одне засідання

Коронавірус у Раді: в "Слузі народу" пояснили, як працюватимуть нардепи

Верховна Рада України через коронавірус COVID-19 у кількох народних депутатів проведе у жовтні лише одне пленарне засідання.

Як працюватиме парламент "на лікарняному", розповіла в ефірі телеканалу "Україна 24" народна депутатка від фракції "Слуга народу" Марина Бардіна.

"Ми переходимо в онлайн-роботу, сесійне засідання відтерміновується. Пан Разумков озвучив офіційну позицію – через захворювання депутатів на коронавірус… Впродовж місяця буде засідання лише 20 жовтня, на якому розглядатимуться бюджетні питання", - розповіла вона.

Читайте також: МОЗ дав пораду українцям, які не вірять у коронавірус

Відповідаючи на запитання, чи встигнуть депутати підготувати проєкт держбюджету до розгляду, Бардіна сказала:

"Звичайно, що встигнемо, оскільки робота триватиме в комітетах. До 20 жовтня ще є час, коли це можна вивчити в парламенті, прокомунікувати з міністерствами і дійти якоїсь згоди".

Популярні відео

"Слуга народу" додала, що все-таки вбачає потребу в роботі парламенту.

"Думаю, що народні депутати мають відповідально ставитись до карантинної ситуації, яка є, і, як мінімум, вдягати маски в залі засідань", - додала нардепка.

Читайте також: Тимошенко вилікувалася від коронавірусу: нардеп повідомив подробиці

Нагадаємо, коронавірусом нещодавно заразився лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко, лідерка фракції "Голос" Кіра Рудик та нардеп від "Слуги народу" Жан Беленюк.

Джерело Україна 24 Теги