Війна за Нагірний Карабах - експерт пояснив офіційну позицію України

Сергій Куніцин прокоментував заяву українського МЗС

Війна за Нагірний Карабах - експерт пояснив офіційну позицію України

Україна підтримуватиме територіальну цілісність Азербайджану в конфлікті за Нагірний Карабах, оскільки частина українських територій теж окупована.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" експредставник президента України в Автономній Республіці Крим Сергій Куніцин.

Він прокоментував заяву міністра закордонних справ Дмитра Кулеби на підтримку Азербайджану.

"А як у даній ситуації Україна може себе поводити, якщо у нас є окупований Крим, окупований Донбас? Де-юре Нагірний Карабах є територією Азербайджану. Зрозуміло, що інакше поводити себе неможливо. У цій ситуації навіть Росія безпосередньо втрутитися не може, як не посилається вірменська сторона на ОДКБ (Організація Договору про колективну безпеку - ред.), тому що бойові дії йдуть на території, яка де-юре визнана міжнародним співтовариством і ООН територією Азербайджану", - пояснив він.

Читайте також: Що відбувається в Нагірному Карабасі: в Азербайджані та Вірменії озвучили свої версії

Популярні відео

При цьому Куніцин підкреслив, що Україна не підтримує поширену в Азербайджані точку зору щодо силового вирішення конфлікту:

"Ми не підтримуємо підхід військовим шляхом, просто ми підтримуємо, що на момент розвалу Радянського Союзу Нагірно-Карабаська автономна область входила до складу Азербайджанської РСР. І коли СРСР розвалювався, всі 15 республік залишилися в своїх кордонах".

Раніше очільник МЗС України Дмитро Кулеба заявив, що Україна послідовно підтримує територіальну цілісність Азербайджану.

Читайте також: Війна в Нагірному Карабасі: голова "МЗС республіки" озвучив кількість загиблих

Експредставник президента в Криму Сергій Куніцин в ефірі телеканалу "Україна 24" також пояснив різницю між ситуацією в Нагірному Карабасі та в Криму.

 

Джерело Україна 24 Теги