У Раді підготували звернення до Зеленського з приводу Фокіна — деталі від "слуги народу"

Олександр Качура розповів, що вирішили депутати після бесіди із заступником голови української делегації в ТКГ

У Раді підготували звернення до Зеленського з приводу Фокіна — деталі від "слуги народу"

У Верховній Раді вимагають відкликати Вітольда Фокіна з Тристоронньої контактної групи по Донбасу. Нардеп з фракції "Слуга народу" Олександр Качура розповів, як пройшло засідання у Верховній Раді, на яке викликали Фокіна.

"Я вийшов з негативними емоціями, тому що за результатами зустрічі було прийнято незаконне, на мій погляд, рішення, проєкт постанови, оскільки не було достатньої кількості народних депутатів. Було прийнято постанову про звернення до президента щодо визнання Фокіна державним зрадником. Там написано, що його засуджують і так далі", — сказав він.

Читайте також: Це одіозна ситуація — ексміністр про скандальні заяви Фокіна

Популярні відео

Нардеп пояснив, чому вважає рішення незаконним.

"У той момент, коли приймалося рішення, не було достатньої кількості депутатів. Засідання комітету починалося — було 16 депутатів, потім 3 покинули засідання. Повинно було бути 14 депутатів (для затвердження рішення - ред.), а залишилося 13. Не було секретаря комітету, ніхто не вів протокол. І у нас не було в порядку денному цієї постанови.

Якщо говорити про пана Фокіна, то багато своїх заяв він спростував. Він пішов від запитання про Російську Федерацію (йдеться про заяву Фокіна, що він не бачить доказів присутності російських військ в Україні - ред.)", — сказав він.

Нагадаємо, Вітольда Фокіна викликали до Верховної Ради через висловлювання про особливий статус Донбасу та амністію в ОРДЛО.

Раніше політолог Володимир Фесенко заявив, що заступник голови української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Вітольд Фокін своїми висловлюваннями власної думки не повинен суперечити офіційній переговорній позиції України.

 
Джерело Україна 24 Теги