Трагедія на Харківщині: віцепрем'єр розповів про плани слідства

Завдання номер один - розшифрувати бортовий самописець

Трагедія на Харківщині: віцепрем'єр розповів про плани слідства

Віцепрем'єр-міністр, міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів про хід розслідування авіакатастрофи військового літака Ан-26 в Чугуєві на Харківщині.

"Слідство здійснює ДБР під контролем Генеральної прокуратури, слідчі повідомили про те, що призначили понад 50 експертиз різного плану, це стосується уламків літака, тіл, там багато дуже експертиз. Завершуються процедури з тілами загиблих, і тільки після того, як ця процедура буде закінчена, можна буде говорити про транспортування літака", - розповів він.

Читайте також: Падіння військового літака під Харковом - спливли несподівані подробиці

Популярні відео

За словами віцепрем'єра, в планах слідства першорядне дістати бортовий самописець, щоб на основі його даних зробити аналіз останніх хвилин життя Ан-26.

"Після цього літак буде доставлений на спеціальний майданчик, де фахівці розберуть його до початкового стану, як це робиться при розслідуванні таких катастроф. Поки що уламки літака ще нікуди не вивозили. У рішенні уряду сказано, що комісія повинна доповісти попередні причини до 25 жовтня", - повідомив Уруський.

Також він анонсував допомогу Кабміну сім'ям загиблих:

"Виплати будуть зроблені. Відповідно до чинного законодавства, в таких випадках передбачена компенсація родичам в обсязі 750 неоподатковуваних прожиткових мінімумів. Це приблизно 1,5 млн гривень".

Читайте також: Катастрофа Ан-26 під Харковом: експерт оцінив першу версію трагедії

Зазначимо, рятувальники знайшли на місці авіакатастрофи на Харківщині тіла 25 загиблих осіб. Ще одна людина померла у лікарні і одна вижила.

Президент Володимир Зеленський обговорив з вищим керівництвом Міністерства оборони та правоохоронних органів катастрофу військового літака Ан-26 в Чугуєві на Харківщині та ініціював масштабні перевірки в оборонній галузі.

Джерело Україна 24 Теги