Трагедія під Харковом: у Зеленського повідомили про масштабні перевірки

В Україні заборонили будь-які польоти Ан-26 до з'ясування причин трагедії

Трагедія під Харковом: у Зеленського повідомили про масштабні перевірки

Президент Володимир Зеленський обговорив з вищим керівництвом Міністерства оборони та правоохоронних органів катастрофу військового літака Ан-26 в Чугуєві на Харківщині та ініціював масштабні перевірки в оборонній галузі.

Про це розповів заступник керівника Офісу президента України Олег Татаров в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Президент Володимир Зеленський провів нараду, до якої були залучені керівники всіх правоохоронних органів - СБУ, МВС, Національної поліції, ДБР, представники Міністерства оборони, Генерального штабу. Дуже важлива робота буде скоординована керівниками всіх правоохоронних органів", - заявив він.

Читайте также: Авіакатастрофа під Харковом - з'явились подробиці про пілота літака

Популярні відео

За його словами, з ночі на місці події працює близько 50 слідчих і прокурорів.

"Вони намагаються відтворити картину того, що сталося. Їм надає допомогу Служба військового правопорядку. Створена спеціальна комісія, яка намагається зараз розкрити інформацію щодо причин аварії, працюють найдосвідченіші експерти нашої держави", - розповів заступник голови ОП.

Чиновник зауважив, що президент дав доручення терміново розібратися, з'ясувати причину трагедії.

"Також за дорученням президента будуть проаналізовані всі інші випадки, які відбувались в нашій державі. Правоохоронні органи ініціюють перевірку всіх оборонних контрактів, посилять контроль за розслідуванням злочинів, які здійснюються в сфері оборони і пов'язані з закупівлею і обслуговуванням військової техніки", - розповів він. 

Читайте також: Катастрофа Ан-26 під Харковом: експерт оцінив першу версію трагедії

Татаров повідомив, що президент дав доручення призупинити будь-які польоти із залученням аналогічних літаків до з'ясування причин трагедії. За його словами, Міноборони і керівництво Генштабу це доручення вже почали виконувати.

Нагадаємо, в Чугуєві Харківської області 26 вересня рятувальники виявили 25 загиблих людей. Ще одна людина померла у лікарні й одна вижила.

Раніше авіаційний експерт Богдан Долінце в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів про технічні характеристики літака, який розбився під Харковом.

Джерело Україна 24 Теги