"Не підтримую багато питань": Разумков про резонансний законопроєкт "Слуги народу"

Спікер Ради зізнався, що не голосував би за закон "Про медіа"

"Не підтримую багато питань": Разумков про резонансний законопроєкт "Слуги народу"

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що не підтримує багато пунктів закону про медіа, який буде винесено на розгляд Верховної Ради наступного пленарного тижня.

На запитання про своє ставлення до закону про медіа, спікер Ради відповів:

"Навколо нього, звісно, багато дискусій, і я бачив позиції різних представників… Насправді такого єднання навколо законопроєктів з боку медіаспільноти я не пам’ятаю давно. Хто як з народних депутатів ставиться до цього закону. Там, звісно, є і позитивні речі. Але по дуже великій кількості питань ми бачимо досить жорстку критику. Станом на сьогодні той законопроєкт, який пропонується, скажімо так - багато питань я в ньому не підтримую особисто. Якби ми голосували за нього сьогодні – напевно (не голосував би – ред.)".

Читайте також: Разумков відповів Кравчуку щодо Донбасу: "Позиція Ради важлива"

Популярні відео

Зазначимо, що проєкт закону "Про медіа", розроблений "слугами народу", отримав чимало критики. Низка експертів, політиків і журналістів заявили, що держава створює собі додаткові можливості для втручання у медійну галузь.

Народний депутат від "Слуги народу" Микита Потураєв в ефірі телеканалу "Україна 24" пояснив ухвалення закону "осучасненням медійного законодавства".

 
Джерело Україна 24 Теги