"У мене двояке сприйняття": Разумков про скасування виборів на Донбасі

Треба проводити вибори там, де є хоч найменша можливість, зазначив спікер Ради

"У мене двояке сприйняття": Разумков про скасування виборів на Донбасі

Місцеві вибори у районах Донбасу, розташованих по лінії зіткнення, мають відбутися, якщо є хоч найменша можливість їх провести.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, коментуючи скасування виборів у кількох підконтрольних Україні районах Донбасу.

Читайте також: Вибори в Україні: експерт оцінив ризики їх зриву через бойовиків на Донбасі

"Ми оголосили вибори на всіх територіях, де можна їх провести. Якщо ми говоримо про ті території, які сьогодні фактично визнані ЦВК разом з військово-цивільними адміністраціями, що там не можуть бути проведені вибори – у мене тут сприйняття двояке. З одного боку, це проблема, тому що треба проводити вибори там, де це можливо, якщо є хоч найменша можливість проводити вибори. Якщо неможливо, то треба виходити й чіткіше пояснювати, чому це неможливо, тому що це викликає дискусію", - заявив Разумков.

Популярні відео

Читайте також: "Це злочин": Сивохо пригрозив чиновникам, які скасували вибори на Донбасі

Нагадаємо, місцеві вибори в Україні відбудуться 25 жовтня. Центрвиборчком за рекомендацією штабу ООС і обласних військово-цивільних адміністрацій скасував місцеві вибори у 10 громадах Донецької та 8 громадах Луганської області, розташованих вздовж лінії фронту.

Раніше політолог Олександр Антонюк в ефірі телеканалу "Україна 24" пояснив причини скасування виборів на Донбасі.

 
Джерело Україна 24 Теги