Разумков відповів Кравчуку щодо Донбасу: "Позиція Ради важлива"

Спікер нагадав про важливість позиції Ради для процесу мирного врегулювання

Разумков відповів Кравчуку щодо Донбасу: "Позиція Ради важлива"

Спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков в ефірі телеканалу "Україна 24" відповів голові української делегації у Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Леоніду Кравчуку, який заявив, що не Разумкову вирішувати справи ТКГ.

"Одними з важливих позицій і думок, які лунали, були якраз з Верховної Ради. Я думаю, так буде і надалі. Якщо ми говоримо про те, кому вирішувати, я думаю, що багато складових цього процесу: на що можна впливати, на що не можна впливати, на що треба впливати. Однак я також хотів би нагадати, що в цьому форматі працюють і народні депутати, тому Рада до цього процесу залучена більше ніж інші. Саме позиція Ради є однією з важливих складових процесу, який направлений на перемогу й повернення наших тимчасово окупованих територій і в першу чергу повернення наших громадян, які сьогодні поки що залишаються на цих територіях", - заявив Разумков.

Читайте також: "У мене двояке сприйняття": Разумков про скасування виборів на Донбасі

Популярні відео

Читайте також: "Не підтримую багато питань": Разумков про резонансний законопроєкт "Слуги народу"

Раніше голова української делегації в ТКГ щодо Донбасу Леонід Кравчук звернувся до Верховної Ради з пропозицією перевірити постанову про проведення місцевих виборів на відповідність закону про місцеве самоврядування та Мінським угодам.

Це стало результатом вимоги російської сторони. Росія незадоволена пунктом постанови, де вказано, що місцеві вибори в ОРДЛО можуть відбутися тільки після повернення Україні контролю над кордоном на Донбасі.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив про неможливість змін до постанови про місцеві вибори в Україні.

 
Джерело Україна 24 Теги