Гармаш про переговори щодо Донбасу: Фокін в ЗМІ і Фокін в делегації - це різні речі

Сергій Гармаш розповів, які теми обговорюються в українській делегації в ТКГ

Гармаш про переговори щодо Донбасу: Фокін в ЗМІ і Фокін в делегації - це різні речі

В українській делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу є різні думки, але це добре, заявив представник Донецька в ТКГ Сергій Гармаш в ефірі каналу "Україна 24".

"Те, що у нас є плюралізм думок у делегації, я не вважаю це якимось негативом, якоюсь мірою навіть навпаки. Принаймні мені це полегшує вести дискусію з колегами, оскільки якщо той же Фокін (експрем'єр-міністр України, заступник голови української делегації в ТКГ - ред.) висловлює свої ідеї на делегації, то я зможу сказати і йому зокрема, що ми бачили реакцію парламенту й суспільства — ідея неприйнятна. Потрібно розмежовувати Фокіна медійного і Фокіна в делегації, в делегації у нас такі ідеї навіть не обговорюються, він їх не озвучує, на щастя" , — сказав він.

Читайте також: "Оптимальний варіант для Донбасу": в ТКГ пояснили, чого хоче Фокін

Популярні відео

Гармаш розповів, які питання обговорюються в делегації.

"До того ж, мінський процес орієнтований на виконання конкретного документа, комплексу заходів. У комплексі заходів позначені теми, які ми можемо обговорювати. Ми не можемо говорити навіть про миротворців, це компетенція Ради Безпеки ООН або "нормандської четвірки", як мінімум. Ми говоримо про особливості самоврядування, модальності проведення місцевих виборів. Все інше — це приватні ініціативи Фокіна, Гармаша, Костіна або когось іншого. Потрібно відрізняти медійність і дипломатичний процес", — сказав він.

Читайте також: Відновлення Донбасу: економіст пояснив, чи спрацює план Фокіна

Нагадаємо, заступник голови української делегації в ТКГ по Донбасу Вітольд Фокін заявив, що в ОРДЛО потрібно ввести миротворців ООН для проведення місцевих виборів на окупованих територіях.

Раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав безглуздою участь України в Тристоронній контактній групі (ТКГ) у Мінську.

Джерело Україна 24 Теги