"Жодних компромісів з Росією": Саакашвілі оцінив промову Зеленського в ООН

Саакашвілі вважає, що виступ був "дуже гідний і практично бездоганний"

"Жодних компромісів з Росією": Саакашвілі оцінив промову Зеленського в ООН

Промова президента України Володимира Зеленського на пленарному засіданні 75-ї сесії Генасамблеї ООН не містила компромісів відносно Росії.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" глава виконавчого комітету Національної ради реформ Михайло Саакашвілі.

"Я уважно послухав виступ Зеленського. Він був дуже гідним і практично бездоганним. Тому що не тільки всі больові точки він позначив, але я не вловив жодного компромісу, зокрема щодо країни-агресора", - заявив Саакашвілі в "ТОК-ШОУ №1".

Читайте також: Все поставили з ніг на голову: Порошенко про переговори щодо Донбасу

Популярні відео

Голова виконкому Ради реформ нагадав також, що від Зеленського "була конкретна пропозиція щодо утворення Центру проти дезінформації в Україні".

"В України божевільний потенціал це зробити, якщо правильно робити. І треба робити, тому що ці щупальці проникли глибоко в український інформаційний простір. Україна не просто світ захищає. Україна захищає себе, тому що йде отруєння громадської думки, зокрема, відверто відкритою нахабною пропагандою, яка нас оточує з усіх боків. І те, що президент на це реагує - це правильно. Мені здається, набагато раніше треба було реагувати", - зазначив Саакашвілі.

Читайте також: Саакашвілі назвав реформу номер один для України

Зазначимо, що увечері 23 вересня на Генеральній Асамблеї ООН, яка цього року проходить в онлайн-форматі, виступив президент України Володимир Зеленський.

Раніше експерт-міжнародник Арам Асрян в ефірі телеканалу "Україна 24" вказав на важливий нюанс виступу президента Володимира Зеленського в ООН.

Джерело Україна 24 Теги