Виступ Зеленського в ООН: експерт відзначив важливий нюанс

Україні не варто розраховувати на підтримку міжнародної спільноти, вважає Арам Асрян

Виступ Зеленського в ООН: експерт відзначив важливий нюанс

Україні сьогодні не варто розраховувати на підтримку міжнародної спільноти в питанні мирного врегулювання на Донбасі.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" експерт-міжнародник Арам Асрян, коментуючи відеозвернення президента Володимира Зеленського до учасників 75-ї сесії Генасамблеї ООН із закликом зупинити російську агресію.

"Звісно, що Україні потрібно заявляти про проблеми міжнародним партнерам. Але я вважаю, що найглибша помилка думати, що про Україну думає хто-небудь, окрім громадян України. У міжнародного співтовариства на сьогодні є маса проблем у зв'язку з пандемією, з виборами", - зазначив Асрян.

Читайте також: Все поставили з ніг на голову: Порошенко про переговори щодо Донбасу

Популярні відео

Експерт зазначив, що "не розраховував би на когось".

"Історія інших країн показує, що для всіх країн і фінансових кіл важливі насамперед свої власні інтереси... Не рекомендую вірити політикам на слово, вірити потрібно справам", - підкреслив він.

Раніше президент Володимир Зеленський випустив відеозвернення до учасників 75-ї сесії Генасамблеї ООН, в якому закликав міжнародних партнерів України посприяти завершенню війни на Донбасі.

Читайте також: Переговори щодо Донбасу: нардеп назвав головну помилку України

Український дипломат Костянтин Єлісєєв в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що Україна повинна ініціювати тиск на Росію в ООН, щоб домогтися введення на Донбас миротворців.

Джерело Україна 24 Теги