Місцеві вибори: в Авакова жорстко попередили кандидатів

Іван Варченко розповів, скільки кримінальних проваджень вже відкрили правоохоронці

Місцеві вибори: в Авакова жорстко попередили кандидатів

У Міністерстві внутрішніх справ попередили учасників виборчої кампанії про сувору кримінальну відповідальність за дії, спрямовані на зрив або фальсифікації місцевих виборів в Україні.

Радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Іван Варченко в ефірі телеканалу "Україна 24" зазначив, що в МВС розглядають адміністративне і кримінальне покарання "як певною мірою превентивний захід" від порушень на виборах.

"Торкнулися такої важливої теми, як хуліганські дії під час виборчої кампанії. На сьогодні вже 14 (кримінальних проваджень – ред.) щодо підкупу і 14 щодо хуліганства. Тільки почалася виборча кампанія, далі буде більше. Це тяжка стаття кримінального кодексу, яка передбачає покарання, зокрема, якщо колективне хуліганство з тяжкими наслідками, до 12 років ув'язнення", - розповів він.

Читайте також: "Загрожує повний хаос": експерт назвав проблему з місцевими виборами

Популярні відео

Радник Авакова, користуючись нагодою, звернувся до кандидатів та їхніх команд:

"Дорогі наші громадяни, чоловіки й жінки, які беруть участь у виборчій кампанії. Виборча кампанія - це змагання передусім інтелектів і ваших організаційних можливостей. Коли ви вдаєтеся до фізичної сили – будете нести покарання. Достатньо багато тих людей, які намагалися робити політику за рахунок застосування фізичної сили, зброї, зараз дуже шкодують, у них перспектива дуже-дуже сумна".

Читайте також: Є два варіанти — в ЦВК розповіли про участь у виборах хворих на коронавірус

Раніше радник глави МВС Іван Варченко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, на які порушення на виборах скаржаться в поліцію.

 
Джерело Україна 24 Теги