Армія і не тільки: Порошенко назвав два своїх пріоритети на посаді президента

Ексочільник держави розповів, які зміни відбулися за останні роки

Армія і не тільки: Порошенко назвав два своїх пріоритети на посаді президента

П'ятий президент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко розповів, що двома головними пріоритетами його діяльності були децентралізація і реформа Збройних сил.

"Децентралізація - це не тільки про дороги, дитячі садки, школи, лікарні. Децентралізація авторства Порошенка - це владні повноваження. Ми їх передаємо громаді, і громада вирішує, яким чином використовувати додаткові ресурси. Нагадаю, що децентралізація збільшила бюджети розвитку територіальних громад в 5-7-13, а по окремих громадах Дніпропетровської області в 20 разів. Звідси пішли гроші на дороги, освітлення, школи - те, чого не було", - зазначив він в інтерв'ю телеканалу "34".

Читайте також: Все поставили з ніг на голову: Порошенко про переговори щодо Донбасу

За словами Порошенка, у нього були два пріоритети - армія і децентралізація:

"По армії - ми створили армію, по децентралізації - ви можете в цьому переконатися. Заїжджайте в будь-яку громаду, і ви побачите разючі зміни, які відбулися за останні п'ять років".

Популярні відео

Нагадаємо, п'ятий президент України Петро Порошенко також запропонував компенсувати українським військовим на Донбасі нібито штрафи за вогонь у відповідь по бойовиках ОРДЛО.

Джерело Україна 24 Теги