"Шоколад з наших рук брати відмовилися": Резніков про тонкощі переговорів з росіянами

За словами віцепрем'єра, українська сторона має свою тактику переговорів

"Шоколад з наших рук брати відмовилися": Резніков про тонкощі переговорів з росіянами

Перший заступник голови української делегації в Тристоронній контактній групі в Мінську, віцепрем'єр-міністр Олексій Резніков в ефірі каналу "Україна 24" розповів про тонкощі переговорів щодо Донбасу.

На питання про те, чи немає ризику, що російська сторона, демонструючи зовнішню доброзичливість, зможе перехитрити українських дипломатів, Резніков відповів:

"Ми не хлопчики, ми все розуміємо ... Ми всі чітко розуміємо, де є певні спроби маніпуляцій. І ми всі комунікації намагаємося робити в присутності наших французьких і німецьких колег".

Читайте також: Росія просто знущається з України — політолог про заяву МЗС РФ

Популярні відео

За словами віцепрем'єра, українська сторона веде відповідну тактику переговорів; він нагадав, що займається врегулюванням конфліктів досить давно.

"Мені здається, це іноді напружує наших візаві в тому числі... Ось ми принесли шоколад, хотіли пригостити всіх присутніх - а з наших рук шоколад російська делегація брати відмовляється. Чомусь вони переживають. А це ж шоколад, куплений в Німеччині, в магазині".

Нагадаємо, раніше спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що вносити зміни до постанови Ради про місцеві вибори, як того вимагає російська сторона, немає необхідності.

Джерело Україна 24 Теги