"Це нижче плінтуса" — Гордон про виконання вимог Росії

Відомий журналіст розповів, чому українська влада не повинна ні в чому поступатися Росії

"Це нижче плінтуса" — Гордон про виконання вимог Росії

Чи варто вносити зміни до постанови Ради щодо виборів через вимоги Росії, розповів журналіст Дмитро Гордон в ефірі каналу "Україна 24".

"Все, чого вимагає Росія, — все погано. Росія ніколи не буде вимагати того, що добре для України. Росія нам не указ. Виконувати примхи Росії — це злочинно, я вважаю. Ніяких переговорів з ними вести не варто, тому що ці переговори нічого не вирішують. Росія однак не віддасть ні Крим, ні Донбас, поки її не змусять це зробити чи то обставини, чи то західні партнери, чи взагалі те, що світ стане іншим в найближчі роки", — сказав він.

Читайте також: Вибори на Донбасі: Разумков заявив, що змінювати постанову Ради немає сенсу

Популярні відео

Журналіст заявив, що українська влада не повинна звертати уваги на жодні вимоги Росії.

"Українська влада повинна бути занепокоєна тільки Україною — не тим, що думає Росія, і не тим, що думають партнери по "нормандській четвірці". Краще б вони нас захистили, коли російські війська забрали Крим і розв'язали бійню на Донбасі. Якщо вони цього не зробили, вибачте, ми думаємо про свою країну і робимо те, що вважаємо за потрібне для безпеки своєї країни. А виконувати російські прохання і вимоги — це вже нижче плінтуса. Я б не робив нічого з того, що вимагає і просить Росія", — сказав він.

Раніше Гордон розповів, скільки депутатів має бути у Верховній Раді та місцевих радах.

Джерело Україна 24 Теги