По зарплатах є питання - "слуга народу" про проєкт держбюджету-2021

Депутат від "Слуги народу" розповів, які питання є по державному бюджету

По зарплатах є питання - "слуга народу" про проєкт держбюджету-2021

Деякі цифри в бюджеті на 2021 рік, поданому Кабміном до Верховної Ради, є сумнівними. Про це розповів нардеп від фракції "Слуга народу" Данило Гетманцев в ефірі каналу "Україна 24"

"Бюджет, поданий Кабміном, є збалансованим. Є певний дефіцит бюджету. Тому говорити, де брати кошти – це просто відкрити бюджет. З іншого боку, деякі цифри бюджету потребують дискусії, комунікації. Як, наприклад, заробітна платня (мінімальна - Ред.) в 6,5 тис. грн, яка робить значний тиск на курс гривні та на платників податків з іншого боку. Я б подискутував щодо того, щоб змінити суму з 6,5 тис. грн до 6 тис. грн, яку вважаю більш прийнятною", — сказав він.

Читайте також: У Мінфіні порівняли зарплати в Україні та Європі

Популярні відео

За словами Гетманцева, деякі питання по бюджету ще будуть обговорюватися у парламенті.

"Також треба визначити джерела поповнення дефіциту бюджету, бо ті цифри, про які говорить Кабмін, подаючи закон про бюджет, є дещо сумнівними. Оскільки ОВДП, мені здається, в такій сумі не здатні покрити дефіцит бюджету, якщо ми не будемо сплачувати шалені відсотки за ними, не будемо використовувати інструмент рефінансування НБУ. Є над чим подискутувати, поправити. Думаю, ми це і зробимо у Раді", — сказав він. 

Раніше депутат від "Слуги народу" Олександр Качура розповів, що ініціював закладення в бюджет підняття мінімальної пенсії до прожиткового мінімуму.

Джерело Україна 24 Теги