Вибори на Донбасі: скільки "слуг народу" готові внести правку до постанови Ради

Нардеп Олександр Качура заявив про необхідність "мудрого рішення"

Вибори на Донбасі: скільки "слуг народу" готові внести правку до постанови Ради

Більшість парламентської фракції "Слуга народу" схиляється до того, щоб внести зміни до постанови Ради про місцеві вибори в Україні. Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" народний депутат від "Слуги народу" Олександр Качура.

"Поки у нас уже викристалізувалося таке розуміння у більшості народних депутатів фракції після виступу пана Рєзнікова і після виступу вчора Андрія Єрмака – що ми повинні прийняти мудре рішення. На мій погляд, мудре рішення для того, щоб розблокувати процес мирний, для того, щоб 300 військовополонених повернулися, щоб розведення військ ще на трьох ділянках відбулося – нам треба внести все-таки зміни і виправити тут помилку, про яку я казав ще кілька місяців тому", - заявив нардеп.

Читайте також: Ми домовлялися з Росією - в "Слузі народу" прояснили долю виборів на Донбасі

Популярні відео

Качура наголосив, що переконуватиме в цьому свою фракцію. За його підрахунками, близько 70% фракції "прихильні до того, щоб такі зміни до постанови були внесені".

Читайте також: "Путін буде торгуватися": в ТКГ озвучили несподіваний сценарій щодо Донбасу

Раніше голова української делегації в ТКГ щодо Донбасу Леонід Кравчук звернувся до Верховної Ради з пропозицією перевірити постанову про проведення місцевих виборів на відповідність закону про місцеве самоврядування та Мінським угодам.

Це стало результатом вимоги російської сторони. Росія незадоволена пунктом постанови, де вказано, що місцеві вибори в ОРДЛО можуть відбутися тільки після повернення Україні контролю над кордоном на Донбасі. Даний пункт суперечить Мінським домовленостям, де повернення кордону України передбачається тільки після виборів.

У свою чергу, Качура зареєстрував проект постанови (№3943) про внесення змін до постанови про призначення виборів ще 28 липня. Зміни, які він ініціював, стосувалися проведення виборів до Донецької та Луганської обласних рад на підконтрольній Україні території.

Джерело Україна 24 Теги