Ми домовлялися з Росією - в "Слузі народу" прояснили долю виборів на Донбасі

Ірина Верещук прокоментувала вимогу РФ до українського парламенту

Ми домовлялися з Росією - в "Слузі народу" прояснили долю виборів на Донбасі

Проблема проведення в окремих районах Донецької та Луганської областей місцевих виборів має бути вирішена ухваленням окремого закону.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла нардепка від "Слуги народу" Ірина Верещук, коментуючи вимогу Росії до Верховної Ради змінити постанову про місцеві вибори в Україні.

"Коли ми говоримо про вибори на Донбасі - для цього потрібен окремий закон, якого немає. Чи є пункт 4 в постанові, яку ми проголосували (щодо місцевих виборів в ОРДЛО - ред.), чи немає - це ніяк не впливає на результат. Не будуть проведені вибори на Донбасі, в даному випадку на непідконтрольній території", - заявила вона.

Читайте також: Переговори по Донбасу: нардеп назвав головну помилку України

Популярні відео

За словами Верещук, в питанні виборів в ОРДЛО "мають бути інші законні підстави, тому що там дійсно є виняткова ситуація і форма".

"Для цього ми домовлялися з Росією, що ми проголосуємо окремий, який не буде виходити за інші закони, за рамки нашого законодавства. Виборчий кодекс діятиме", - зазначила нардепка.

Читайте також: "Путін буде торгуватися": в ТКГ озвучили несподіваний сценарій щодо Донбасу

Раніше голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук звернувся до Верховної Ради з пропозицією перевірити постанову про проведення місцевих виборів на відповідність закону про місцеве самоврядування та Мінським угодам.

Джерело Україна 24 Теги