Переговори щодо Донбасу: нардеп назвав головну помилку України

Ростислав Павленко закликав активніше тиснути на Росію

Переговори щодо Донбасу: нардеп назвав головну помилку України

На переговорах щодо Донбасу українська делегація не намагається тиснути на Росію заради просування своїх інтересів.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" народний депутат від "Європейської солідарності" Ростислав Павленко, коментуючи вимогу делегації Росії до Верховної Ради змінити постанову про місцеві вибори в Україні.

"Головна претензія до чинного керівництва в переговорах - те, що вони надто переживають про те, що не так зробила Україна, що вона повинна була зробити по-іншому, і меншою мірою переживають про те, що не так робить Росія та як спільно з партнером натиснути на Росію", - зазначив Павленко.

Читайте також: "Путін буде торгуватися": в ТКГ озвучили несподіваний сценарій щодо Донбасу

Популярні відео

Як підкреслив депутат, в українському парламенті рішення мають ухвалюватися на користь України.

"Робота тих людей, яким доручено вести ці переговори - перетворювати цю позицію в тиск на Росію. А коли вони приходять і розповідають, що "ви нам ускладнили життя", ну, вибачте, тоді незрозуміло, що і як ви робите", - заявив він.

Читайте також: "Робимо все, щоб прийшов мир": Єрмак підбив підсумки "нормандської зустрічі"

Раніше голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук звернувся до Верховної Ради з пропозицією перевірити постанову про проведення місцевих виборів на відповідність закону про місцеве самоврядування та Мінським угодам.

Це стало результатом ультиматуму російської сторони. Росію обурив пункт постанови, де зазначено, що місцеві вибори в ОРДЛО можуть відбутися лише після повернення Україні контролю над кордоном на Донбасі. Даний пункт суперечить Мінським домовленостям, де повернення кордону Україні передбачається лише після виборів.

Джерело Україна 24 Теги