Україна і безвіз: юрист порадив європейцям пити заспокійливе

Ростислав Кравець порадив західним партнерам України пити заспокійливе

Україна і безвіз: юрист порадив європейцям пити заспокійливе

Втручання західних партнерів України у процес формування конкурсної комісії з призначення глави антикорупційної прокуратури є абсурдом.

Таку думку в ефірі телеканалу "Україна 24" висловив юрист Ростислав Кравець, коментуючи заяви європейських політиків щодо можливості позбавлення України безвізового режиму і фінансової підтримки ЄС через ситуацію навколо Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

"Що стосується безпосередньо формування антикорупційної прокуратури, як і інших органів влади, наприклад, судової, я вважаю, що якщо ми дійсно незалежна країна, то участь іноземців - це абсурд. Ми ж не формуємо прокуратуру США, Чехії, Нідерландів, Великої Британії", - зазначив юрист.

Читайте також: "Ми саджаємо щодня": Венедіктова про резонансні справи

Популярні відео

На запитання, як заспокоїти міжнародних партнерів України, Кравець відповів:

"Для того щоб їх заспокоїти, ми можемо їм купити заспокійливе, щоб вони прийняли і заспокоїлися. Це більше до медиків, я думаю".

Читайте також: Венедіктова пояснила, чого не мають права робити українські правоохоронці

Як відомо, Верховна Рада 17 вересня своєю постановою визначила 7 представників конкурсної комісії, які обиратимуть нового керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Низка європейських держав і Всесвітній банк звернулися до керівництва України й висловили стурбованість щодо кандидатур деяких членів комісії.

Прозоре обрання нового глави САП є одним з критеріїв надання Україні макрофінансової допомоги Євросоюзу. Також це є одним з критеріїв у питанні можливого призупинення безвізу з боку Євросоюзу.

Джерело Україна 24 Теги