Діти на Донбасі не пам'ятають Україну - "слуга народу" про реінтеграцію

Мар'яна Безугла прокоментувала заяву віцепрем'єра Резнікова

Діти на Донбасі не пам'ятають Україну - "слуга народу" про реінтеграцію

Віцепрем'єр-міністр, перший заступник голови української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Резніков заявив під час "Години запитань до уряду" у Верховній Раді, що особливого статусу Донбасу в Конституції України не буде і треба шукати компроміс. Цю заяву прокоментувала народна депутатка з фракції "Слуга народу" Мар'яна Безугла в ефірі каналу "Україна 24".

"Це не глухий кут, і питання дипломатичної роботи — це якраз пошук компромісу. Зараз ми змушені працювати в форматі Мінських домовленостей, але я б підкреслила деякі ключові тези, про які згадував Резніков. Він згадав про те, що це дуже тривалий процес. У нього позиція, що це взагалі питання покоління, 25-ти років, і вони на весь цей час готують реінтеграційний план", — сказала вона.

Читайте також: Їдуть за пенсіями — Тука озвучив реальне число переселенців з Донбасу

Популярні відео

Читайте також: Кравчук на переговорах по Донбасу змусив вибачитися посланця Путіна: подробиці

Депутатка пояснила, чому закладаються такі великі терміни.

"Шість років (триває окупація Донбасу — ред.), що таке шість років? Це значить, що вже є діти, які підуть до школи, і які не знають, що це таке — бути в Україні. І є діти, які вже підлітки, які остаточно фіналізуються як сформовані особистості, і які не пам'ятають, як бути в Україні. Шість років — це вже великий період. Є шлях реінтеграції, який складається з великої кількості маленьких деталей, які повинні бути орієнтовані на те, щоб ментально повернути людей. А також забезпечити правові механізми врегулювання", — сказала вона.

Раніше мешканка окупованого Луганська розповіла, як йдуть справи у так званій "республіці".

 
Джерело Україна 24 Теги