Путін шантажує Україну — в "Слузі народу" розповіли, що потрібно пояснити Росії

Ірина Верещук розповіла, до чого можуть призвести дії Росії щодо Донбасу

Путін шантажує Україну — в "Слузі народу" розповіли, що потрібно пояснити Росії

Президент Росії Володимир Путін шантажує Україну через Донбас, заявила нардепка з фракції "Слуга народу" Ірина Верещук в ефірі каналу "Україна 24".

"Нам потрібно пояснити пану Путіну, що ми не можемо вносити зміни до постанови про проведення виборів, бо це нічого не змінить. А нас зараз починають шантажувати, лякати, що, мовляв, почнемо стріляти, ви не будете з нами зустрічатися в «нормандському форматі», давайте, давайте вносьте зміни в Конституцію, давайте вносьте зміни в парламенті", — сказала вона.

Читайте також: Росія влаштувала істерику: член ТКГ щодо проблеми у переговорах по Донбасу

Популярні відео

Верещук зазначила, що поведінка Росії тільки загострює ситуацію. 

"Це лише поглибить конфлікт, це лише поглибить протистояння перед місцевими виборами. Це точно не розв'яже питання. Якщо Путін хоче справді бути миротворцем на Донбасі, як він це хоче продемонструвати для людей, котрі там проживають... Для нас очевидно, що він не миротворець – він має це зрозуміти. Як йому це донести?" — сказала вона.

Раніше голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук звернувся до Верховної Ради з пропозицією перевірити постанову про проведення місцевих виборів на відповідність закону про місцеве самоврядування та Мінським угодам. Це стало результатом ультиматуму російської сторони, яку не влаштував пункт постанови про проведення місцевих виборів тільки на підконтрольних Україні територіях Донбасу. Російська сторона пригрозила заблокувати всі переговори, якщо цей пункт не буде змінений.

Нагадаємо, учасник української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Сергій Гармаш заявив, що Путін може використати ситуацію в Білорусі для торгів із Заходом щодо подальшої долі Донбасу.

Джерело Україна 24 Теги