"Слуга народу" розповів, як йому вдалося отримати особняк за "мізерну суму"

Глава фракції "Слуга народу" розповів, у скільки насправді йому обійшовся будинок

"Слуга народу" розповів, як йому вдалося отримати особняк за "мізерну суму"

У ЗМІ з'явилися дані, що глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія задешево купив розкішний особняк у Києві. В ефірі каналу "Україна 24" Арахамія пояснив, як вдалося побудувати "дешевий" будинок.

"Про будинок історія проста як двері. У мене досить великий будинок, під 300 метрів. Цей будинок я оцінюю в 400-500 тис. доларів. Коли ми заповнюємо декларацію... на щастя, звичайні люди з цим не стикаються, але це підготовка два-три місяці. У мене юристи, я їм кажу, що треба задекларувати будинок - є роз'яснення НАПК на дві сторінки, за якою вартістю можна його декларувати. Оскільки я його будував, а не купував, мені можна було тільки за оціночною вартістю будівництва, цю мізерну суму (37 тис. доларів - ред.)", — сказав він.

Читайте також: "Це може виглядати нерозумно, але є закон": Арахамія зробив заяву про місцеві вибори

Популярні відео

Арахамія пояснив у цифрах, у скільки йому обійшовся будинок.

"Наприклад, я купив землю за 100 тис. доларів, за два мільйони п'ятсот (гривень - ред.), всі податки з цього заплачені. Знаєте, скільки в декларації ця ділянка? 180 тис. гривень. Це будинок в Green Hills, по нашій трасі. Я за 2,5 млн грн купив тільки землю, але вказати я зобов'язаний 180 тисяч. Якщо я вкажу 2,5 млн, то я кримінально відповідальний. Таке роз'яснення НАПК. Я вже записав всі ці помилки системи, і ми подаємо зміни в закон про декларування для того, щоб це виправити", — сказав він.

Раніше Арахамія пояснив, чому фракція "Слуга народу" не виганяє депутатів за дрібні скандали.

Джерело Україна 24 Теги