Скандали зі "слугами народу": Арахамія пояснив, чи варто виганяти нардепів з фракції

Нардеп пояснив, як у "Слузі народу" ставляться до членів фракції, які потрапили до скандалу

Скандали зі "слугами народу": Арахамія пояснив, чи варто виганяти нардепів з фракції

Депутати "Слуги народу" не зможуть нормально голосувати, якщо за скандали їх виганятимуть з фракції. Про це заявив депутат Давид Арахамія в ефірі каналу "Україна 24", коментуючи нещодавній скандал з депутатом фракції "Слуга народу" Олександром Юрченком.

"Ми певною мірою на політичній розтяжці. Щоразу, коли хтось щось робить, журналісти, громадськість кажуть: давайте виженемо його з фракції. Для мене ж народний депутат — це на довгій дистанції якась кількість голосувань, це можуть бути дуже важливі та системні для країни закони.

Тільки через те, що була якась витівка чи мікроскандал — якщо ми будемо розлучатися з цими людьми, то в кінці дійсно не зможемо нічого приймати, у нас не буде для цього достатньої політичної волі. Тому потрібно тримати цей баланс. З іншого боку — не реагувати не можна", — сказав він.

Читайте також: В "Слузі народу" хочуть звільнити ключового міністра: хто його замінить

Популярні відео

Народні депутати від фракції "Слуга народу" часто стають фігурантами скандальних історій. Наприклад, 23 червня в мережі опублікували відео, в якому "слуга народу" Олександр Корнієнко під час розмови з головою фракції Давидом Арахамією заявив, що їхня колега Ірина Аллахвердієва "робоча баба, як корабельна сосна". Корнієнко спочатку заявив, що запис змонтовано, але пізніше змушений був вибачитися за сексизм.

Крім того, нардеп від партії "Слуга народу" Галина Третьякова опинилася в центрі скандалу через заяву про "дітей низької якості" в малозабезпечених родинах.

 
Джерело Україна 24 Теги