Блокаду Донбасу запропонували скасувати: в ТКГ жорстко відреагували

Україні загрожує "придністровізація" конфлікту, вважає Сергій Гармаш

Блокаду Донбасу запропонували скасувати: в ТКГ жорстко відреагували

Україна не повинна знімати економічну блокаду з ОРДЛО і платити "зарплати" тим, хто вбиває її людей на Донбасі.

Про це заявив в ефірі телеканалу "Україна 24" член української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Сергій Гармаш, коментуючи відповідну пропозицію голови Луганської облдержадміністрації Сергія Гайдая.

"Якщо адміністрація висловлює такі ідеї, то можливо, вони ще десь обговорюються. Цілком можливо, що вони розраховували, що тривале перемир'я створить підґрунтя для сприятливого сприйняття суспільством таких ідей. Це дуже шкідлива ідея, це означатиме фактично "придністровізацію" конфлікту, Молдова вже 30 років живе без територіальної цілісності та фактичної незалежності, я б не хотів такого", - зауважив Гармаш.

Читайте також: Нові провокації бойовиків на Донбасі: експерт озвучив дві версії

Популярні відео

Учасник ТКГ також нагадав, що до 2017 року Україна підтримувала економічні зв'язки з ОРДЛО.

"У мене питання: до 2017 року у нас там працювали підприємства, була фактично податкова чорна діра, і скільки доріг, лікарень було побудовано в Луганській області? Коли держчиновник розмірковує, як бізнесмен, і рахує гроші, не враховуючи державні інтереси, це означатиме створення податкової бази для того, щоб там існували квазідержавні організації, і з цих грошей будуть виплачуватися "зарплати" людям, які будуть вбивати наших людей", - заявив він.

Читайте також: Ватажок "ДНР" виступив з погрозами Україні: названа причина

Раніше голова Луганської облдержадміністрації Сергій Гайдай закликав відновити економічні зв'язки з окупованими районами Донбасу. На його думку, такий крок принесе Україні "суцільну вигоду".

Член української делегації в ТКГ щодо Донбасу Сергій Гармаш в ефірі телеканалу "Україна 24" також розповів, навіщо Росія спровокувала порушення режиму перемир'я на Донбасі.

Джерело Україна 24 Теги