"Ми даємо Путіну захоплювати світ": експрем'єр звернувся до Європи і США

Якщо Росія захопить Білорусь - це пряма небезпека для України, зазначив Арсеній Яценюк

"Ми даємо Путіну захоплювати світ": експрем'єр звернувся до Європи і США

Президент Росії Володимир Путін реалізує план щодо захоплення Європи та світу, серед його перших пріоритетів – Україна, Білорусь, Молдова і Грузія.

Про це заявив в ефірі телеканалу "Україна 24" експрем'єр-міністр, лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк.

"Те, що відбувається в Білорусі, має привернути увагу всього світу. І вже привернуло увагу України. Чому України? Бо якщо Росія захопить Білорусь – це пряма небезпека для української держави. Якщо світ ставитиметься, так, як ставився до Росії під час грузино-російської війни, україно-російської війни, під час інтервенції Росії в Сирію, коли Росія далі контролює Придністров’я, створює всюди острови небезпеки – таким чином ми даємо Путіну можливість далі захоплювати світ", - наголосив Яценюк.

Читайте також: Ватажок "ДНР" виступив з новими погрозами Україні: названа причина

Популярні відео

Експрем'єр нагадав, що коли в 2014 році Росія розпочала неприкриту агресію проти України, захопила Крим, Донецьк і Луганськ, "окремі країни Заходу відмовлялись постачати нам двигуни для української військової техніки".

"Ми так не врятуємо світовий порядок, демократію, вільний світ. Тому я звернувся до ЄС і до Америки: перше – зробіть висновки з того, що Росія вже натворила в світі, не мовчіть; друге – не бійтесь подати руку з дуже чіткою перспективою членства в ЄС і НАТО; третє – світ повинен усвідомити, що проти Росії треба всім об’єднуватися. Не полишайте Білорусь, яка встала з колін. Як тільки ви відвернетесь від них або зробите вигляд, що цього не помічаєте, Путін буде далі реалізовувати свій план захоплення Європи. А в його плані захоплення і України, і Білорусі, і Грузії, і контроль над Молдовою", - зазначив він.

Читайте також: Путін готовий обговорювати з Зеленським єдине питання - експерт про переговори

Нагадаємо, російський політик Андрій Ілларіонов в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що президент Росії Володимир Путін вважає головним "сакральним місцем" України не Крим, а Київ.

Джерело Україна 24 Теги